Het nationale team van Thailand en teams uit Oekraïne en Spanje bereiden het Open Belgisch Kampioenschap voor samen met Taekwondoschool Keumgang

Op woensdag 14 maart kwam het nationale team van Thailand met o.m. Tawin Hanprab, zilver op de Olympische spelen in Rio, en teams uit Oekraïne en Galicië (Spanje) naar de sporthal in Diest afgezakt. Samen met onze spelers legden ze de laatste hand aan hun voorbereiding voor het Open Belgische Kampioenschappen sparring van komende zaterdag en zondag in De Soeverein in Lommel. Dit jaar nemen er 12 atleten van onze club deel aan dit internationale tornooi. Op zaterdag komen Nicolas en Martijn via het Flemish topsportteam in actie en op zondag is het de beurt aan Niel, Sofie, Lies, Bjarne, Maarten, Céline, Tasha, Alicia, Carolien en Hanne.

Jeffrey Excelmans