Onze club kroont zich voor de derde keer op rij Vlaams Clubkampioen

Op zaterdag 11 mei namen we met 19 leden + Shako van Tienen deel aan de 1ste Genk Open georganiseerd door Keumgang Genk de club van onze gewaardeerde gasttrainer Rosario. Het werd een eclatant succes. We behaalden liefst 10 gouden medailles, 4 zilveren en 3 bronzen medailles. 2 keer was er een onderlinge Keumgang finale en 2 keer een onderlinge halve finale.

Met deze resultaten behaalde onze club niet alleen de eerste plaats in het clubklassement maar werden we ook voor het 3de jaar op rij Vlaams clubkampioen. Een titel die dit jaar speciale glans krijgt omdat het vooral onze nieuwe sparders zijn die voor de punten gezorgd hebben.

Reden genoeg dus om een stevig feestje te bouwen wat we dan ook met heel veel overtuiging gedaan hebben.

Van Bommel Adriaan goud

Laenens Hannah goud

Juarez-Banos Alicia goud

Vermaelen Michiel goud

Crijns vincent goud

Engelen Zoe goud

Meynaerts Febe goud

Borgers Sien goud

Stenaerts fenne goud

Van Passel Amelie goud

Badji Serina zilver

Van Bommel alana zilver

Laleman Jolisa zilver

Crijns Josephine zilver

Van Passel Guillaume Brons

Van Wesemael Lois Brons

Bakir Shako Brons

Ylmaz Azad Par

Frederickx Ella Par

Flamaing Jenne Par

Genk-Open-1ste-plaats-clubklassement.png
Jeffrey Excelmans