Topdag voor onze club op het Belgisch Kampioenschap in Havré

Inderdaad, zondag 17 februari was een fantastische dag voor onze club. Op het Belgische Kampioenschap Sparring behaalden onze leden naast 12 Belgische titels ook nog 2 zilveren en 3 bronzen medailles.

Onze club werd 2de in het clubklassement, maar sleepten wel het meeste gouden medailles in de wacht.

Op zondagmorgen 6u15 uur stapten 25 deelnemers, hun ouders en begeleiders op de bus richting Havré in de buurt van Bergen voor het Belgische Kampioenschap Sparring. De eerste keer in het bestaan van onze club dat wij met zoveel mensen en met de bus – een prachtig initiatief van de ouders zelf – naar een Belgisch Kampioenschap gingen.

Het werd een zeer drukke dag in een sporthal die door de hoge opkomst – meer dan 400 deelnemers – uit haar voegen barste. Het is onmogelijk om elk van 47 door onze leden betwiste kampen te beschrijven. Maar gedurende 8 uren waren er bijna onafgebroken 1 of meerdere van onze leden actief bezig op één van de 6 wedstrijdvelden.

En de oogst oogde zeer zeer mooi met in het totaal 17 medailles met als kerst op de taart mochten onze kampers het meeste keer op de hoogste schavot plaatsnemen.

Hierna een overzicht:

Hannah Laenens Belgisch kampioen

Elien Rabaut Belgisch kampioen

Alicia Juarez Banos Belgisch kampioen

Caroline Volders Belgisch kampioen

Hanne Waerzeggers Belgisch kampioen

Michiel Vermaelen Belgisch kampioen

Zoë Engelen Belgisch kampioen

Febe Meynaerts Belgisch kampioen

Sien Borgers Belgisch kampioen

Bjarne Viskens Belgisch kampioen

Amelie Van Passel Belgisch kampioen

Lies Vicca Belgisch kampioen

Sérina Badji Zilver

Josephine Crijns zilver

Vincent Crijns Brons

Fenne Steenaerts Brons

Adriaan Van Bommel Brons

Jolisa Laleman par

Azad Yilmaz par

Shako Bakir par

Guillaum Van Passel par

Ella Frederickx par

Loïs Van Wesemael par

Alana Van Bommel par

Niel Willems par

 

Jeffrey Excelmans