Trofee “Sportprestatie van het jaar” voor Bjarne.

Op vrijdag 22 maart was de grote zaal van Den Amer volgelopen voor de jaarlijkse kampioenenviering van de stad Diest. In aanwezigheid van onder meer de Burgemeester en de schepen van sport werden alle kampioenen gehuldigd.

Door de Europese titel van Bjarne kwam onze club als laatste aan bod. Nadat al onze kampioenen olv Jelle op het podium verschenen waren kreeg Bjarne tot grote verrassing van hemzelf de trofee voor “Sportprestatie van het jaar” uit handen van de schepen van sport. Het leverde hem nadien ook een fotoshoot met de burgemeester en de schepen van sport op. Het laatste half uur van deze kampioenenviering ging alle aandacht naar onze club. Iedereen was in de nieuw cluboutfit waardoor we ook visueel veruit het meest in het oog sprongen.

Proficiat voor Bjarne en alle aanwezige kampoenen en leden.

Kampioenenhuldiging_Diest-Bjarne-Sportprestatie_2018_Heidi-Rombouts.JPG
Jeffrey Excelmans